logo-mini

جایی برای کتاب ها

تصمیم گرفتم  کتاب های خوبی که می خونم رو تو یک صفحه بهتون معرفی کنم تا شما رو هم در این لذت شریک کنم. شما هم اگه کتاب خوبی میشناسید خوشحال میشم به من معرفی کنید ، با اسم خودتون توی این صفحه قرار میدم.

شماره یکم

ناطور دشت

نویسنده : جی . دی .سلینجر
مترجم کتاب (نسخه ای که من داشتم ) : محمد نجفی
انتشارات (نسخه ای که من داشتم ) :انتشارت نیلا
چاپ هشتم ، ۱۳۸۹
قیمت روی جلد ۱۵۰۰۰ تومان

که من از دستفروش با قیمت ۱۰۰۰۰ تومان خریدم ، البته بعد ها از این کارم پشیمون شدم و تصمیم گرفتم که فقط کتاب را از فروشنده های معتبر خریداری کنم و فقط بابت کتاب های خاص به سراغ دستفروش ها برم.

نمره ی من : ۹

کمی توضیع: این کتاب یکی از اولین کتاب هایی بود که من خواندم و به جرات می توانم بگم که تا آخر عمر هم یکی از بهترین کتاب هایی خواهد بود که من خوانده ام. کتاب ناطور دشت قسمت خیلی کوتاهی از سرگذشت نوجوان یا بهتره بگم جوانی به نام هولن کالفید هستش که از وضعیت موجود نا راضیست و تعریف جدید از منزوی بودن را بیان میکند. بهتره همین جا توضحات رو تموم کنم تا خودت با خوندن کتاب اصل ماجرا رو بفهمید.

شماره دوم

کوئوت شاه کش

نویسنده : پاتریک راتفوس
مترجم : مریم رفیعی
انشتارات : انتشارات بهنام
چاپ اول ، ۱۳۹۵
قیمت روی جلد : ۱۷۰۰۰ تومان

البته من تو نمایشگاه سه تا کتاب رو با هم خریدم و برام ارزون تر افتاد و قیمت روی جلد همون ۱۷۰۰۰ تومان هستش.

نمره ی من : ۷٫۵

نکته : این کتاب به دو شکل هستش ، از اونجایی که تعداد صفحات و حجم داستان بالاست این کتاب تقسیم شده هم به فروش میرسه. در اصل این داستان در سه کتاب به انتشار رسیده اما نسخه ی تقسیم شده تبدیل به ۹ کتاب شده است. قیمت برای یک از جلد از نسخه ۹ جلدی می باشد. توی نسخه ی تقسیم شده نام سه کتاب اول ( نام باد ) و نام سه کتاب دوم ( ترس مرد فرزانه ) و کتاب سوم هنوز به چاپ نرسیده البته در زمان نگارش این متن.

کمی توضیح : ژانر کتاب کاملا فانتزی هست پس اگه از کتاب های فانتزی خوشتون نمیاد اصلا سراغ این کتاب نرید. داستان از این قراره که سر گذشت یکی از بزرگ ترین حادوگران رو در سرزمینی خیالی از کودکی تا بزرگ سالی رو روایت می کنه.


http://www.eanlami.ir